pl 0.00 PLN Szukaj

Mam konto

Nie mam konta

Zarejestruj się

Regulamin sklepu

 1. Regulamin sklepu internetowego www.herosport.pl
 2. Sklep internetowy, działający pod adresem herosport.pl , prowadzony jest przez firmę  LabombaStudio Dariusz Działek Ul.Jabłoniowa 3 62-070 Dąbrowa NIP 7791166679
 3. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez sklep pl na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.  

 4. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę herosport.pl, za pośrednictwem serwisów aukcyjnych (Allegro, eBuy) telefonicznie lub e-mailem.
 5. Zamóweinia poprzez stronę herosport.pl mogą składać klienci, którzy założyli indywidualne konto w sklepie herosport.pl i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim oraz klienci nie posiadający konta klienta w sklepie herosport.pl

 6. Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłącenia transakcji od operaturo przyjmującego szybkie płatności internetowe.  Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 10 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie są realizowane). 
 7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przekazania zamówienia do wysyłki (status transakcji - GOTOWE).
 8. Klient może wycofać złożone zamówienie e-mailem pod adresem herosport.sklep@gmail.com
 9. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

 10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 11. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.  
 12. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.  
 13. Przesyłki dostarcza Poczta Polska .

 14. Koszty przesyłki zawsze pokrywane są przez nabywcę.
 15. Obowjązujący cennnik kosztów przesyłki znajduję się na stronie
 16. Klient może wybrać następujace formy płatności za złożone zamówienia
- Płatność z góry – po przez przelewy24.pl
 17. Kupujący składający zamówienie płatne z góry, zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 10 od dnia jego złożenia.HeroSport zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia złożonego przez  kupującego jeżeli nie zostanie ono opłacone w ciągu 10 dni od daty jego złożenia.
 18. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane wyłącznie z góry za pomocą serwisu PayPal, przelewy24, lub bezpośrednio tradycyjnym przelewem bankowym na konto sprzedawcy.
 19. Zwrot bez podania przyczyny.
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w naszym sklepie. 
Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany. Odzież musi być czysta i posiadać oryginalnie przymocowane metki.
Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (faktura lub paragon) oraz wypełnionym Formularzem zwrotu.Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży (paragonie, fakturze VAT). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni, przelewem bankowym na podane przez klienta konto bankowe. Koszt przesyłki do klienta (uwzględniony na dokumencie zakupu - paragonie, fakturze VAT) i koszt odesłania towaru przez klienta nie podlegają zwrotowi.
Ważne! - Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" zwrotowi lub wymianie nie podlegają produkty zakupione na aukcjach internetowych z licytacją.
 20. 
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres LaBombaStudio ul.Jabłoniowa 3 62-070 Dąbrowa. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz formularz reklamacyjny Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Więcej informacji na stronie
 21. Sklep pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dni 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
 23. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Darmowa wysyłka powyżej 300 PLN

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij